HABA RL, czyli...pasjonaci ekologii i nowoczesnych technologii

 Zespół pozytywnie zakręconych ludzi, którzy są profesjonalistami w swoim fachu. Nasza dewiza to:

"Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać."

 
Firma HABA RL istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy liderem w produkcji oczyszczalni ścieków, które można kupić na terenie całej Polski w specjalistycznych firmach zajmujących się projektowaniem, montażem i serwisowaniem oczyszczalni ścieków HABA RL. Naszą ofertę uzupełniają separatory tłuszczu oraz węglowodorów, systemy zagospodarowania wód opadowych, przepompownie oraz biopreparaty. Wykonujemy też odlewy elementów z HDPE pod konkretne zamówienie.

    Współpracujemy na stałe z Uniwersytetami Przyrodniczymi w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie oraz Politechnikami Poznańską i Wrocławską. Refleksjami nt. współpracy nauki z praktyką podzielił się prof. Ryszard Błażejewski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Refleksje nt. współpracy <KLIK>

Posiadamy własne stacje badawcze na gminnej oczyszczalni ścieków. Korzystając z naszych rozwiązań możesz mieć pewność, że otrzymasz solidny produkt.

    W naszej firmie znajdziecie Państwo najnowsze rozwiązania oraz jakość na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno konstrukcji, materiałów, jak również ich wykonania. Dajemy Państwu na to nie tylko nasze słowo, ale potwierdzenie w odpowiednich certyfikatach i gwarancjach. W 2004 roku układy rozsączające HABA RL zostały uznane przez międzynarodowych ekspertów za najlepsze rozwiązania w Europie.

Zobacz w czym możemy Ci pomóc:
 

Zespół HABA RL

 

NEWSLETTER
Zapisz się na newsletter i odbieraj informacje o promocjach i nowościach w naszej ofercie
form