FORMULARZ KONTAKTOWY

Wpisując adres e-mail otrzymasz kopię wiadomości.

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

 

AUTORYZOWANI PRZEDSTAWICIELE

 

Paweł Stachowiak

mobile: +48 519 050 549
e-mail: p.stachowiak@haba.pl

Zbigniew Kocąka

mobile: +48 606 965 854
e-mail:zbigniew.k@haba.pl

Maciej Woźny

mobile: +48 737 344 808
e-mail: maciej.w@haba.pl

 

Autoryzowanie przedstawiciele - HABA

 
        




SIEDZIBA GŁÓWNA/
DZIAŁ HANDLOWY

62-065 Grodzisk Wlkp.     |     ul. Zdrojowa 51
+48 61 30 70 172
poczta@haba.pl

INSTALACJE C.O. i WOD-KAN/ BIOPREPARATY

62-065 Grodzisk Wlkp.     |     ul. Bukowska 63a
+48 61 44 46 256
instalacje@haba.pl

   

Rafał Lusina

Prezes

e-mail: r.lusina@haba.pl

Marta Lusina

Zastępca prezesa,                  handel zagraniczny

e-mail: marta.l@haba.pl


   

Paweł Stachowiak

oczyszczalnie ścieków, instalacje wody deszczowej

mail: p.stachowiak@haba.pl
tel.: +48 519 050 549

Zbigniew Kocąka

oczyszczalnie ścieków, przepompownie

mail: zbigniew.k@haba.pl
tel.: +48 606 965 854

   

Maciej Woźny

separatory tłuszczu i węglowodorów
mail: maciej.w@haba.pl
tel.: +48 737 344 808

Ania Borowiak

biopreparaty, serwisy oczyszczalni
e-mail: ania.b@haba.pl
mobile:+48 606 965 847

   

Agata Sikorska

Asystentka prezesa, marketing

e-mail: agata.s@haba.pl
tel.: +48 508 162 423


Adam Andrzejewski

instalacje wod-kan-co
e-mail: adam.a@haba.pl
tel.: +48 516 193 797
   

Maciej Maciej Opaska

wdrożenia i innowacje
e-mail: maciej.o@haba.pl
tel.: +48 799 158 549

 

 

 

DANE FIRMY

HABA RL PPHU Rafał Lusina

ul. Zdrojowa 51

62-065 Grodzisk Wielkopolski

NIP: 788-001-45-92
Regon: 630130226

Nr konta: BZ WBK o/Grodzisk Wlkp.
32 1090 1434 0000 0000 4301 8522

      MAPKA DOJAZDU    

 

NEWSLETTER
Zapisz się na newsletter i odbieraj informacje o promocjach i nowościach w naszej ofercie
form